• Altın Kız Apartı

  • Altın Kız Apartı

  • Altın Kız Apartı

  • Altın Kız Apartı

  • Altın Kız Apartı

  • Altın Kız Apartı

  • Altın Kız Apartı

  • Altın Kız Apartı

Altın Kız Apartı

Altın Kız Apartı - Denizli
HAKKIMIZDA
YURDUMUZ. 40 KIZ ÖĞRENCI KAPASITESI ILE BAĞBAŞI'NIN MERKEZ’INDE HIZMET VERMEKTEDIR. HER TÜRLÜ SOSYAL AKTIVITELERIN BULUNDUĞU YURDUMUZDA, EĞITIMIDE ÖN PLANDA TUTAN ANLAYIŞLA HIZMET VERMEKTEYIZ. REHBER ÖĞRETMENLER EŞLIĞINDE ÖĞRENCILERIN BAŞARILI OLMASINDA KATKI SUNDUĞUMUZ GIBI, SPORTIF VE KÜLTÜREL FAALIYETLERIN BULUNDUĞU BIR MEKAN YARATTIK.


ÖNCELIKLE BIZIMLE BERABER KALACAK ARKADAŞLARIN HUZUR VE MUTLULUĞUNU EN ÜST SEVIYEDE TUTARAK DERSLERINDE EN IYI BAŞARIYI GÖSTEREBILMELERI IÇIN BIZIM TARAFIMIZCA YAPILACAK TÜM AYRINTILARI DÜŞÜNEREK YURDUMUZA ENTEGRE ETMIŞ BULUNMAKTAYIZ. 


AYRICA VELILERE KARŞI SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDA OLARAK GÜVENLIK SEVIYESINI EN ÜST DÜZEYDE TUTMAYI EN ÖNEMLI AMAÇLARIMIZDAN BIRISI EDINMEKTEYIZ. YURDUMUZ FARKLI OLARAK 15 ADET GÜVENLIK KAMERASI ILE TÜM GIRIŞ ÇIKIŞLARIN KONTROL ALTINDA OLDUĞU VE "PARMAK IZLI KILIT SISTEMI" ILE GÜVENLIK SEVIYEMIZI EN ÜST SEVIYEDE GÜVENLIK HIZMETI SUNMAKTAYIZ. 


AYNI ZAMANDA HER BIR BIREYE GEREKEN DEĞER VE ÖZVERININ GÖSTERILDIĞI BIR ORTAM HAZIRLAMAYI TÜM KADROMUZ ILE ÖZEL SORUMLULUK OLARAK BELIRLEMEKTEYIZ.  ALTIN KIZ SARAYI,

2 ve 4 kişilik odalari ile hizmetinizde. tüm odalarda mümkün olduğunca eşit şartlari sağlamaktayiz. ayrica isteklere karşilik vermek adina farkli seçenek gruplarimizda öğrencilerin isteklerine göre oluşturulmaktadir.  

2 kişilik odalarimiz banyo ve tuvalet olarak oda içerisinde dahil ve hariç olan seçenekler mevcuttur. ortopedik yataklar, kişiye özel çalişma masalari, kişiye özel gardroplar ile evinizin rahatliğini aratmayacak huzur bulacaksiniz. 

4 kişilik odalarimizda banyo ve tuvalet ortak kullanim alanindadir. geriye kalan diğer özelliklerimiz ikişer kişilik odalardaki imkanlar ile aynidir. 

önemle belirtmek istersiz ki ortak kullanim alanlarinin temizlik ve bakimi günlük yapilmaktadir. ayrica ortak kullanim alanlarinin seçenek olarak fazla olmasindan dolayi yiğilmalar ve rahatsiz edici durumlar olmasi mümkün değildir. 

her katta mutfak ve ortak oda teras katimizda kafeterya ve kullaniminiza sunulan çamaşir makinasi ile ihtiyaçlariniz en üst seviyede düşünülüp giderilmiştir. 

en önemli ihtiyaçlarinizdan bir tanesi de 24 saat kesintisiz sicak su hizmeti size sunulmaktadir. 

devamli rahatlikla kopmalar yaşamadan her kata eşit olarak dağitilmiş internet aği ile odanizda internet kullaniminin keyfini yine ücretsiz yaşayabilirsiniz. 

uzaktan kumandali açilip kapanabilen tavani ile eşsiz denizli manzarali terasinizda yaz kiş keyif yapabileceğiniz bir ortamdir. ayrica teras katimizda bulunan yemekhane ve kafeterya ile günlük gida ihtiyaçlarinizi karşilayabilirsiniz. yurdumuz mevki yer de olmasi bakimindan üniversiteye ulaşim araçlari ile 3 ile 5 dakika arasinda yaya olarak 10-15 dk mesafededir. 

toplu taşima araçlarinin tümü okul ve yurdunuz arasinda bulunduğu gibi sürekli çarşi okul ve denizli'nin %70 bölgesine ulaşimi kolaylikla sağlayabilirsiniz.

ALTIN KIZ SARAYI : ZÜMRÜT MAHALLESI HUZUR CADDESI BAĞBAŞI/DENI·ZLI· 

İletişim Bilgileri

Adres : Sırakapılar Mah 1583 Sok No:23/1  Merkez / Denizli

Telefon : 0(533) 431 65 15
Gsm : 0(533) 431 65 15
Fax :
E-posta : raltin@hotmail.com
Web :
Firma Yetkilisi : Rıza Altın
Hizmet Bölgesi : Denizli

Anahtar Kelimeler

çarşı merkezine yakın kız apartı denizli
altın kız sarayı denizli
denizlide kız pansiyonlar
www.altinkizsarayi.com
denizlide kız apartları
denizli konaklama
kolay ulaşıma sahip apartlar denizli
denizlide konaklama yerleri
merkezi ısıtmalı apart denzili
denizlide apartlar
internetli apartlar denizli
denizlide kız apartları
deprem ve yangın yönetmeliğine uygun apartlar denizli
denizlide kalmak için apartlar
24 saat güvenlik sistemli apart denizli
denizlide konaklanacak yerler
bağbaşı kız apartları
denizlide nerede konaklanır
denizlide yüksek güvenlikli kız apartı
denizlide altın kız apartı
Altın Kız Apartı firmasına yazacağınız mesajlar, firmanın sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresine iletilecektir.
 İletişim Formu
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
    


Nokta Mobil Pazarlama © 2014 | Vipsektor.Com bir Nokta Mobil Pazarlama Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.